Transport

Zarówno w Slawonii, jak i w Garapenii istnieje bardzo dobrze rozwinięty transport drogowy i lotniczy, jednak dla ułatwienia kibicom przemieszczania się pomiędzy arenami mundialowymi, organizatorzy postanowili powołać do życia spółkę V-Mundial Transport, która na czas mundialu będzie oferowała kibicom wygodne połączenia z miastami hostującymi v-mundial, oraz stolicami państw biorących udział w mundialu.

Transport lotniczy

Spółka V-Mundial Transport na czas mundialu dysponuje częścią samolotów garapeńskich i slawońskich przewoźników, głównie samolotami długodystansowymi.  Na pokładzie samolotów spółki, można będzie skosztować tradycyjnych potraw garapeńskiej, jak i slawońskiej kuchni. Będą mogli Państwo podróżować jedną z trzech klas: ekonomiczna, biznes, super biznes w samolotach Airbus A380, Airbus A320, Boeing 787, Ił-62, Tu-154.

Transport drogowy

Slawonia, oraz Garapenia posiadają rozbudowaną sieć dróg krajowych i autostrad, która umożliwi podróżnym szybkie dotarcie z punktu A do B, w szybkim czasie swoim samochodem, czy autobusem. Spółka V-Mundial Transport wypożyczyła od lokalnych przewoźników w Slawonii i Garapenii autobusy dalekobieżne, turystyczne, dzięki czemu kibice, którzy nie przyjechali swoim samochodem, będą mogli podróżować po obydwu państwach.

Transport morski

Do Garapenii, podobnie zresztą jak do Slawonii, można dostać się też statkiem, czy promem. W czasie mundialu, 4 promy regularnie będą kursować między Vihren (GAR) a Teplicami (SLAW). Podczas rejsów, będzie można nabrać siły, przed meczem i chwilę się zrelaksować.