2 kolejka za nami

Za nami już 2 kolejka fazy grupowej! Już w sobotę rusza 3 kolejka, zanim jednak trzecia, czas na podsumowanie drugiej. Zapraszamy do czytania.

Grupa A

Hasseland – Brodia 3:0 (2:0) – Tectum, Venkon (GAR)

Mecz zaczął się tak naprawdę od żółtej kartki (8 minuta) dla Wade Jeniks’a, zawodnika Hasseland W tej samej minucie Konstantin Pliutau, brodryjczyk doznał kontuzji i nie mógł dalej kontynuować gry. Pierwszy gol padł w 16 minucie, dla Hasselandu. Gol zdobył  Berndt Edwall. Cztery minuty później Hasseland zdobywa kolejną bramkę, Tym razem strzela  Eldar Dervisic. W 87 minucie sędzia nie uznał gola Brodrii. W 3 minucie doliczonego czasu Eldar Dervisic znów strzela bramkę dla Hasselandu.

Suderland – Elderland 1:2 (0:0) – Circus Gerandum, Gerandum (GAR)

W wielu meczach pierwsza połowa jest taka, że można byłoby sobie uciąć drzemkę. Tak było i tym razem. Pierwszy gol strzeliła drużyna Suderlandu, a dokładniej Alexander Wilhelmsson. Następny gol strzelił zawodnik Elderlandu – Deano Hosmann, wyrównując tym samym wynik w 62 minucie. W 79 minucie Elderland znów strzela. Tym razem strzelał  Bernardo Corte-Real. Niestety, ale chwilę przed końcem meczu Reginaldo Champalimaud z Suderlandu został kontuzjowany.

Grupa B

Sclavinia – Wandystan 0:1 (0:0) – Stadion w Troyanowitzach (SLA)

Jeśli wcześniej pisaliśmy o nudnych meczach, to ten mecz to była jedna wielka mizeria. Dodatkowo bez ogórków! Tak było mizernie! Mecz był dosyć spokojny, nie licząc jednej szansy Sclavinii i 6 Wandystanu. Wynik meczu rozstrzygnąłby się bezbramkowym remisem, gdyby nie gol Feliksa Lombardini z Wandystanu w doliczonym czasie.

Pięciopolska –  Bialenia 0:4 (0:1) – Stadion im. Cacao DecoMorreno, Sgersna (SLA)

Pierwsza połowa meczu była dosyć spokojna. Jedynie cztery szanse bramkowe dla Bialeńczyków. Na boisku bardziej gorąco zaczyna robić się w 40 minucie, za sprawą gola Bialeńczyka –  Ran Ilel. W 60 minucie Troy Denman z VRP zostaje kontuzjowany, a na jego miejsce musi wejść ktoś inny. W 64 minucie, Bialenia znów okazuje się lepsza, Vidal Tono, bialeński zawodnik strzela bramkę. Vindal kolejną bramkę strzeli w 79 minucie. Ostatnią bramkę w spotkaniu strzelił Garth Alker.

Grupa C

Slawonia – Baridas 1:3 (0:2) – Njiticka Arena, Njitica (SLA)

Mecz tak naprawdę rozpoczął się pod koniec pierwszej połowy, kiedy to w 43 minucie zawodnik Baridasu – Andoitz Lizarazu. Chwilę przed końcem pierwszej połowy Gabrijel Rugelj (Slawończyk) strzelił samobójczą bramkę. Chwilę po wyjściu na drugą połowę Slawonia zdobywa gola. Strzela Albert Trebec. Już w 57 minucie zawodnik Slawonii – Joel Guterres, doznaje kontuzji. W 64 minucie   Andoitz Lizarazu znów nie zawodzi i strzela kolejną bramkę dla Baridasu. Niestety jednak, ale w 75 minucie musi on zostać wyniesiony na noszach z boiska i przewieziony do szpitala.

Scholandia – Garapenia 0:0 (0:0) – Insulam, Vihren (GAR)

W 12 minucie Scholandczyk Waldemar Sulima dostaje żółtą kartkę. W tej samej minucie kontuzji dostaje Rafał Koszarski z reprezentacji Garapenii. W 29 minucie Józef Kawa z Garapenii dostaje żółtą kartkę. Natomiast w 31 minucie Scholandia zmarnowała rzut karny, który podyktował arbiter. Stąd wynik taki, a nie inny.

Grupa D

Dreamland – Sarmacja 0:2 (0:2) – Ferratum, Inselburg (GAR)

Sarmaci zaczęli dosyć szybko, bo już w 12 minucie z pola karnego strzela  Gilberto Delatorre. Kilka chwil później, w 21 minucie strzela  Terence Rankine, też dla Sarmacji. W drugiej połowie (52 minuta) arbiter nie uznał gola strzelonego przez Dreamland, co nie spotkało się z entuzjazmem dreamlandzkiej części publiczności. 2 minuty później, bo w 54 minucie Jon Yoken (Dreamland) dostał żółtą kartkę.

Teutonia – Trizondal 2:0 (1:0) – Stadion Ludowy, Teplice (SLA)

Już osiem minut po pierwszym gwizdku Anselmo  Pepin strzela dla Teutonii bramkę. Kolejną bramkę zdobywa w fenomenalnym stylu (83 minuta) dla Teutonii Tauno Warman.